Nabídka služeb

Bella studio nabízí služby, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákaznice. Jedná se především o ty nejkvalitnější služby, které jsou prováděny odborně a těmi nejlepšími metodami, které jsou dostupné. To vše v kombinaci s přijatelnými cenami. Pokud dbáte na svůj vzhled a hledáte místo, kde se budete cítit dobře a zároveň se Vám dostane špičkové péče, tak je pro Vás připravena pestrá paleta služeb, ze které si určitě vyberete to pravé právě pro Vás.

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

 

Péče o JB LASHES řasy

Prvních 48 hodin od aplikace se nesmí Vaše řasy dostat do kontaktu s vodou. Zakázána je také sauna a pára. Při cvičení dejte pozor, aby Vám pot nestékal přes prodloužené řasy.

První noc se snažte spát velmi opatrně. Do budoucna je lépe spát tak, abyste si řasy pokud možno nemačkala o polštář či prostěradlo.

Na řasy nikdy nepoužívejte své produkty, můžete narušit spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou, Pokud chcete řasy občas přirozeně zvýraznit a zároveň ochránit spojení, používejte Coating Sealer – ochrannou řasenku / bázi.

Pokud si přejete řasy zvýraznit více, použijte černou Volume-up Coating řasenku, speciálně vyvinutou na prodloužené řasy. Oba produkty nezapomínejte večer smývat teplou vodou a prsty, popřípadě rozčesávacím kartáčkem namočeným v teplé vodě.

Pokud si přejete líčit oční okolí (make-up, stíny či linky), je třeba používat k odlíčení JB LASHES® odličovače, aby nedošlo k narušení spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou.

Oční krémy nanášejte na spodní víčka až po linii spodních řas a u horních víček maximálně 1 cm pod obočí, ne níže.

Nesprchujte si obličej. Proud vody může slabší řasy uvolnit z folikulu dříve, než by samy vypadly.

Plavání, sauna či pára nejsou zakázané, ale je lepší před těmito aktivitami použít vždy vždy Coating Sealer – ochrannou řasenku / bázi, aby nedocházelo k narušení lepidla.

Trvalá fotoepilace IPL přístrojem Lucilia

Trvalé a bezbolestné odstranění chloupků!

Lucilia – IPL Laser – z anglického “Intense Pulsed Lidht” označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. Dochází ke změně světelné energie na teplo, teplo vytvoří požadovaný efekt – trvalé odstranění chloupků. Tento systém je schopen generovat intenzivní pulzní světlo, ktere uvolňuje velké množství energie.Lucilia poskytuje vysokou výkonnost spolu s maximální bezpečností. Toto zajišťuje filtr vysokých vln zabraňující nežádoucím popáleninám.Fotoepilací  rozumíme trvalé odstranění chloupků na celém těle. Slůvkem trvale míníme 75 až 95% úspěšnosti trvalého odstranění chloupků. Ošetření přístrojem je nutné několikrát zopakovat, tzn. třikrát až šestkrát, jelikož jsou dvě období růstu chloupků – období růstu a období klidu. Četnost ošetření závisí na tom, zda  se jedná o obličejové části (doporučeno po 14 dnech), nebo se jedná o části těla (doporučeno po 4 týdnech). Fotoepilace přístrojem Lucilia je vhodná pro všechny  druhy pokožky a zbarvení chloupků. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže je světlá. Nejúčinnější je fotoepilace v oblasti podpaží a třísel. Po fotoepilaci se mohou objevit světlé a jemné chloupky, které jsou téměř neviditelné. Fotoepilaci je možné provádět na celém těle (ruce, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho atd.), ale nejčastěji se využívá v oblasti bikin, v podpaží a velmi často v obličejí (horní ret, brada, tváře atd.).Doporučujeme před i po ošetření a po celou dobu kůry chlouky pouze holit, nevytrhávat voskem, cukrovou pastou ani epilátorem. Dva týdny před  a po zákroku se vyvarovat slunění i v soláriu.  Chloupky 2 dny před ošetřením oholit, při redukci růstu chloupků musí být chloupek dlouhý  1-2 mm.

Možné vedlejší účinky:
– 2 týdny po ošetření nevystavovat příslušné místo UV záření, pokud se slunečním paprskům nemůžete vyhnout, je potřeba používat krémy s vysokým ochranným faktorem(50+). Je to prevence vzniku pigmentových  skvrn.
Kontraindikace:
– těhotenství
– nádorové onemocnění
– virová a infekční onemocnění
– vyrážky a ekzémy v akutním stavu
– alergie na sluneční záření
– při užívání antibiotik a kortikoidů, hormonální lečba
– černá, velmi tmavá, opálená a jemná pleť
– neozařujeme mateřská znaménka


 

Kosmetické ošetření kosmetikou Janssen

Kosmetika Janssen je profesionální pěstící kosmetika založená na vědecké bázi, v úzkém sepětí s přírodou, která přibližují standartům farmaceutických výrobků. Kosmetika Janssen nabízí luxusní, nadstandartní péče, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější. Co může nabídnou kosmetika Janssen? Kosmetické přípravky s farmaceuticky čistými a aktivními látkami, přípravky s vysoce efektivními účinnými látkami jsou přechodem mezi čistou krásou a vědeckou péčí o pleť. Všechny jsou sestaveny do jednotlivých sérií podle typu pleti.


 

Depilace teplým voskem

Skvělý způsob jak se na dlouhou dobu zbavit nepříjemných a nežádoucích chloupků. Jedná se vlastně o epilaci chloupků. Co to znamená? Depilace je, když se chloupky uříznou těsně nad kůží a epilace je, když jsou chloupky odstraněny i kořínky. Depilace voskem může spoustu žen odrazovat očekávanou bolestí, ale není to tak zlé, jak to vypadá ve filmech. Rozhodně je to jeden z nejlepších způsobů, jak se zbavit chloupků!


 

Depilace cukrovou pastou

Jedná se o metodu, kdy se chloupky vytahují po směru růstu. Depilace je proto téměř bez bolestná. Při depilaci cukrovou pastou je možné ošetřit téměř jakoukoliv část těla, kde je třeba se zbavit nechtěných chloupků. Cukrová pasta se připravuje podle starodávných tradičních receptů a to výhradně z přírodních materiálů. Pokud toužíte po bezbolestné a efektivní metodě, jak se zbavit chloupků, tak depilace cukrovou pastou je pro Vás to pravé.


 

Liftingová masáž obličeje

Jedná se o omlazovací kůru, která patří mezi velmi populární techniky v kosmetické péči. Liftingová masáž výrazně zpomaluje stárnutí. Vaše vrásky doslova vyžehlí. Pomáhá dosáhnout takového efektu, jakého bychom očekávali od liftingu a v neposlední řadě je nesmírně příjemná. Masáž uvolňuje napětí v obličeji a napomáhá dosáhnout přirozeného a příjemného vzhledu. Povzbuzuje také krevní oběh a tváře pak dostanou přirozenou barvu. Liftingová masáž je určena všem, kdo chtějí spojit příjemný zážitek s vylepšením svého vzhledu.

Doporučuje se 6-10 kůr intenzivně 2 x tydně, pak pro udržení opakovat 1 x 2  za měsic.


 

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuková špachtle je přístroj mnoha funkcí. Je možné s ní provádět ultrazvukový peeling, který čistí pokožku od mazu, uvolňuje póry, odstraní pupínky, odumřelou kůži a zajišťuje kompletní hloubkové čištění. Dále lze tímto nástrojem také vyhladit vrásky a odstraňuje napětí pokožky. Zvyšuje hydrataci pokožky a celkově napomáhá při zpevňování kontur obličeje. Pokud bychom měli čištění ultrazvukovou špachtlí shrnout do jedné věty, tak by jsme řekli, že se jedná o bezbolestné a velice efektivní čištění pleti.